התחדשות עירונית- פינוי בינוי, תמ"א 38/2

המשרד הינו המוביל בישראל במימוש והשלמת  פרויקטים של פינוי בינוי. המשרד גאה על מימוש ואכלוס פרויקטים מורכבים, ועל היותו אחד המשרדים היחידים בישראל שהיו שותפים להשלמה ואכלוס פרויקטי פינוי בינוי בהיקפים משמעותיים.

 

עד היום כבר היה שותף המשרד למימושם של פרויקטים של פינוי בינוי בהיקף של כ-1,000 יח"ד חדשות, אשר נבנו וחלק הארי שלהן כבר אוכלס.

 

החל משנת 2004, המשרד מייצג בעלי דירות ויזמים בפרויקטים של פינוי בינוי בהיקף של אלפי דירות ביזום ובבנייה.

 

המשרד מלווה הן בעלי דירות והן חברות יזמיות בכ-70 פרויקטים פעילים, הנמצאים בשלבים שונים של התהליך, בהם מתוכננות להיבנות כ-6,000 יח"ד חדשות.

 

המשרד כבר ליווה כ-250 משפחות בפינוי דירותיהן ובמעבר לדירות שכורות עד לסיום בניית הדירות החדשות. 202 משפחות המיוצגות על ידי המשרד, כבר חזרו לדירותיהן החדשות בבניינים החדשים שנבנו.

 

בנוסף, המשרד שותף כעו"ד מטעם בעלי דירות במתחמים שונים, לאישורן של שמונה תוכניות בניין עיר חדשות (ת.ב.ע) בסמכות ועדה מחוזית, לביצוע פרויקטים של פינוי בינוי בהיקף של כ- 2,000 דירות חדשות וזאת, בנוסף לפרויקטים רבים אחרים לבניית אלפי דירות חדשות, הנמצאים בשלבי אישור שונים.

 

לאורך השנים הארוכות בהן פועל המשרד בתחום ההתחדשות העירונית צבר המשרד מומחיות וידע רב בטיפול בנושאים הייחודיים לפרויקטי פינוי בינוי ותמ"א 38/2, בהם טיפול בצרכים המיוחדים של היזמים, בעלי הדירות, טיפול מול הרשויות, רשות מקרקעי ישראל, ועדות התכנון, רשויות המס, הבנקים, החברות המשכנות, החברות העירוניות, המנהלות, דיירים סרבנים ועוד.

תפיסת העולם של המשרד היא, כי הבסיס לטיפול מוצלח בפרויקטים של התחדשות עירונית הוא התמקדות בפן האנושי. השילוב שבין ניסיונו רב השנים, יכולותיו המוכחות וראיית בעלי הדירות במרכז ההליך, הביאו להצלחותיו הרבות של המשרד ולערך המוסף והשקט הנפשי מהם נהנים לקוחותיו.

 

פרויקטים נבחרים

• פרויקט "גרין פארק", נווה שרת, תל אביב. המשרד ייצג 154 משפחות בעסקה לבניית 447 דירות חדשות. הפרויקט הושלם ואוכלס.

 

• פרויקט "רימוני תדהר", רמת השרון, במסגרתו היה המשרד שותף להליך מיוחד שכלל אישור ומתן תוקף לתוכנית בהיקף של 192 יח"ד בתוך 22 חודשים בלבד ממועד הגשת התוכנית לוועדה המקומית ועד לאישור הוועדה המחוזית. הפרויקט הושלם ואוכלס.

 

• פרויקט "היליין" (מתחם עלית), רמת גן. פרויקט בהיקף של 285 יח"ד, שייבנו בשני מגדלי מגורים. בעלי ובעלות הדירות עזבו את דירותיהם ועברו לדיור חלופי למשך תקופת הבנייה. העבודות במתחם בעיצומן.

 

• פרויקט "הצנחנים" נווה שרת, תל אביב, במסגרתו ייבנו 370 דירות חדשות. תחילת הבניה צפויה בקרוב.