התחדשות עירונית- פינוי בינוי, תמ"א 38/2 הריסה ובניה

משרדנו הינו אחד המשרדים המובילים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית בכלל ופינוי בינוי בפרט.

בחלק הארי של העסקאות מייצג המשרד את בעלי הזכויות במקרקעין- הדיירים.

בחירת צד הדיירים בעסקה ופיתוח "המודל החברתי" הרואה בדייר- בעל הזכויות במקרקעין כמרכז התהליך, מיצב את משרדנו כנחשון בתחום זה ומעניק לצוות משרדנו ניסיון מעשי עצום בתחום ההתחדשות העירונית אשר אך מעטים המשרדים להם ניסיון מעשי מסוג זה.

 

המשרד מלווה למעלה מ – 800 משפחות  בכ- 15 פרויקטים של פינוי בינוי בשלבים שונים, לבניית כ 3000 יחידות דיור חדשות, אשר מתכון נבנות בימים אלו 639 דירות חדשות בנווה שרת בת"א וברמת השרון.
 

הניסיון המקצועי של משרדנו  מתפרש על פני כל חיי הפרויקט החל משלב התארגנות הדיירים, בדיקת הפרויקט (בשילוב יועצים מקצועיים כגון שמאי, אדריכל, וחברת ניהול פרויקטים), הגשת תוכנית בניין עיר מתאימה, הכרזה על המתחם כמתחם להתחדשות עירונית, ליווי הליך אישור הת.ב.ע, שלב בחירת היזם/קבלן לביצוע הפרויקט בהליך של מכרז, ליווי הדיירים ביציאה מן הדירות החדשות ובתקופת הבניה והחזרה לדירות החדשות.
 

עם השנים ולאור ייצוג מאות דיירים, צברנו ניסיון רב בטיפול בנושאים המיוחדים לפרויקטים של התחדשות עירונית  וביניהם טיפול בצרכים המיוחדים של הדיירים, טיפול מול הרשויות, רשות מקרקעי ישראל, ועדות התכנון, רשויות המס, הבנקים החברות המשכנות, דיירים סרבנים ועוד.
 

החל משנת 2007  ערכנו 5 מכרזים, בשם דיירי מתחמים שונים לבניית כ- 1,600 יח"ד חדשות.

כל  המכרזים נסתיימו בהצלחה ובכל אחד מהם נבחר קבלן/יזם איכותי לביצוע הפרויקט.

בשכונת "נוה שרת" אנו מייצגים 154 משפחות בעסקה לבניית 447 דירות חדשות בפרויקט "גרין פארק". בפרויקט זה פינו כל הדיירים את דירותיהם והבניה החלה.

משרדנו ייצג את דיירי מתחם החלוץ ("רימוני תדהר") בהליך מיוחד במינו לאישור ומתן תוקף לתוכנית מתחם "החלוץ" ברמת-השרון בהיקף של 192 יח"ד וזאת בתוך פרק זמן קצר במיוחד של 22 חודשים ממועד הגשת התוכנית לוועדה המקומית ועד לאישור הועדה המחוזית. גם בפרויקט זה הבניה החלה.

כמו-כן החליטה לאחרונה  הועדה המחוזית, ליתן תוקף לתוכנית לבניית  מתחם" עלית-ים סוף" בר"ג, בהיקף של 285 יח"ד בה אנו מייצגים את דיירי המתחם.

אנו מטפלים במתחמים רבים נוספים בהיקף של אלפי יח"ד חדשות.

צור קשר:

הפרוייקטים שלנו: