אודות

משרד עורכי הדין יריב בר-דיין, הינו משרד בוטיק איכותי המתמחה בתחום המקרקעין והינו אחד מהמשרדים המובילים בארץ  בתחום ההתחדשות העירונית על רובדיו השונים.

המשרד מתמחה בליווי עסקאות מקרקעין על סוגיהן ובכלל זה עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי ותמ"א 38), עסקאות מכר, שכירות, קומבינציה, נדל"ן מסחרי, שינוי יעוד מקרקעין (קידום תוכניות בנין עיר), קבוצות רכישה, קבוצות רוכשים, ועוד.

 

את המשרד מוביל עו"ד יריב בר-דיין שהינו בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנות התנסות מעשית בתחום המקרקעין בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט תוך הובלה וניהול עסקאות ההתחדשות העירונית הגדולות והמורכבות ביותר בענף המבוצעות וממומשות בימים אלו.

 

המשרד מעניק ללקוחותיו שירות ברמה מקצועית גבוהה וחדשנית ומקפיד על קשר אישי וישיר עם לקוחותיו הרבים. השירות ניתן ע"י צוות משפטי בהובלת עו"ד יריב בר-דיין השם דגש על יצירתיות מחשבתית, משפטית ועסקית גם יחד.

 

לעורכי הדין במשרד ניסיון מצטבר ומיוחד בתחום המקרקעין ובהובלת עסקאות מסוגים שונים בתחום זה תוך שילוב עבודת צוות. 

 

המשרד מלווה למעלה מ – 800 משפחות  בכ- 15 פרויקטים של פינוי בינוי בשלבים שונים, לבניית כ- 3000 יחידות דיור חדשות, אשר מתוכן נבנות בימים אלו 639 דירות חדשות .


עו"ד בר-דיין הינו חבר קבוע בצוות "השולחן העגול" של משרד הבינוי והשיכון לתחום הפינוי בינוי, השתתף בהלכים לניסוח תקן מספר 21 של מועצת שמאי המקרקעין והוא מרצה, כותב מאמרים ומשתתף בכנסים בתחום ההתחדשות העירונית.

עם לקוחות המשרד נמנות חברות יזום ובניה מובילות, קבוצות גדולות של בעלי קרקע ודיירים, בעלי נכסים וקרקעות, לקוחות פרטיים ועוד.  

צור קשר:

הפרוייקטים שלנו: