אודות

משרד עורכי הדין יריב בר-דיין, הינו משרד בוטיק מהמובילים בישראל בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית.

המשרד נהנה ממוניטין מקצועי זה שנים ארוכות והוא אחד ממשרדי עורכי הדין הראשונים שטיפלו בפרויקטים של פינוי בינוי בישראל. המשרד נמנה עם המשרדים היחידים בארץ, שהשלימו תהליך מלא של פינוי בינוי בהצלחה והוא זוקף לזכותו מימוש ואכלוס של פרויקטי פינוי בינוי בהיקפים גדולים.

 

המשרד מופיע באופן קבוע ומדורג כמשרד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית במדריכי הדרוג השונים ובהם dun's 100 ,Bdi, מדל"ן ואחרים.

 

עם לקוחות המשרד נמנות החברות המובילות בישראל, יזמים, קבלני ביצוע, בעלי קרקעות, חברות מארגנות ואלפי בעלי דירות בכל רחבי הארץ, הנוטלים חלק בעשרות פרויקטים פעילים.

בתחום ההתחדשות העירונית, המשרד מלווה הן בעלי דירות והן חברות יזמיות בכ-70 פרויקטים פעילים, הנמצאים בשלבים שונים של התהליך, בהם מתוכננות להיבנות כ-6,000 יח"ד חדשות.

 

המשרד, הינו המוביל בישראל במימוש והשלמת  פרויקטים של פינוי בינוי.

עד היום כבר היה שותף המשרד למימושם של שלושה פרויקטים של פינוי בינוי בהיקף של כ-1,000 יח"ד חדשות, אשר נבנו וחלק הארי שלהן כבר אוכלס.

בנוסף, המשרד שותף כעו"ד מטעם בעלי דירות במתחמים שונים, לאישורן של שמונה תוכניות בניין עיר חדשות (ת.ב.ע) בסמכות ועדה מחוזית, לביצוע פרויקטים של פינוי בינוי בהיקף של כ- 2,000 דירות חדשות וזאת, בנוסף לפרויקטים רבים אחרים לבניית אלפי דירות חדשות, הנמצאים בשלבי אישור שונים.

 

לראש המשרד, עו"ד יריב בר-דיין, כ-25 שנות ניסיון מעשי בתחום המקרקעין תוך התמחות מיוחדת בתחום ההתחדשות העירונית.

עו"ד בר-דיין נחשב מומחה בתחום זה. הוא מוזמן תדיר להשתתף בדיונים הנערכים ברשות הממשלתית להתחדשות עירונית, בועדות הכנסת הדנות בחוקים בתחום, ומשתתף באופן קבוע בהליכי חקיקה. עו"ד בר-דיין מרצה בפני פורומים שונים, משמש כמרכז אקדמאי של קורסים והשתלמויות, משתתף בימי עיון ומפרסם מאמרים מקצועיים בתחום התמחותו.

 

לאורך השנים הארוכות בהן פועל המשרד בתחום ההתחדשות העירונית צבר המשרד מומחיות וידע רב בטיפול בנושאים הייחודיים לפרויקטי פינוי בינוי ותמ"א 38/2, בהם טיפול בצרכים המיוחדים של היזמים, בעלי הדירות, טיפול מול הרשויות, רשות מקרקעי ישראל, ועדות התכנון, רשויות המס, הבנקים, החברות המשכנות, החברות העירוניות, המנהלות, דיירים סרבנים ועוד.

תפיסת העולם של המשרד היא, כי הבסיס לטיפול מוצלח בפרויקטים של התחדשות עירונית הוא התמקדות בפן האנושי. השילוב שבין ניסיונו רב השנים, יכולותיו המוכחות וראיית בעלי הדירות במרכז ההליך, הביאו להצלחותיו הרבות של המשרד ולערך המוסף והשקט הנפשי מהם נהנים לקוחותיו.

 

משרד עורכי הדין יריב בר-דיין מעניק ללקוחותיו שירות משפטי מקצועי, אישי, עדכני ומקיף לאורך כל שלבי התהליך המורכב.

השירות המשפטי מתחיל כבר בשלבים הראשונים של ההליך ועוד קודם להתגבשותו של הפרויקט. המשרד מעורב מאד בהליך ומאמין, כי מעורבות, טיפול אסרטיבי, לא שגרתי ויצירתי מגדילים מאד את סיכויי המימוש של הפרויקטים השונים.

לקוחות המשרד נעזרים בניסיון המקצועי הרב והמוכח של צוות המשרד לקראת מימושם של הפרויקטים והשלמתם בהצלחה.

 

 

צור קשר:

הפרוייקטים שלנו: